ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

آیا شما فقط مأموریت ایجاد یک راهنمای مارک تجاری را داده اید و تصوری ندارید از کجا شروع کنید؟ اشکالی ندارد ، همه ما آنجا بوده ایم. کافی است یک نفس عمیق بکشید و با آموزش طراحی لوگو ما همراه شوید ،

یک فنجان قهوه یا چای (یا شراب) بگیرید و آماده شوید تا همه چیزهایی را که باید درباره ایجاد رادسترترین راهنمای مارک تجاری در Illustrator بدانید ، پیدا کنید!

طراحی آرم Radpaw
طراحی لوگو توسط طراح سطح بالا Mky برای نام تجاری سگهای رادپا.
اول موارد اول ، راهنمای برند چیست؟ این سندی است که جوهر مارک را ضبط می کند. این شخصیت ، سبک و لحن خود را تعریف می کند و نشان دهنده چگونگی ارتباط برند است. یک راهنمای برند باید واضح ، قابل فهم و بسیار دیدنی باشد.

من معتقدم آنچه یک راهنمای برند راد را از یک راهنمای مارک تجاری متمایز می کند این واقعیت است که برای درک مارک مجبور نیستید یک کلمه را بخوانید. یک راهنمای برند موثر همه چیزهایی را که باید در مورد آن بدانید با استفاده از تصاویر و رنگ ها به شما می گوید.

در این آموزش مراحل زیر را راهنمایی می کنیم:

پژوهش
تنظیم سند خود
پوشش دادن
فهرست
در باره
آرم استاد
آرم ثانویه
تغییرات آرم
استفاده از آرم
تایپوگرافی
رنگ
برنامه برند
تماس با طراح
واژه نامه
لمس پایان
ذخیره پرونده شما
بیایید پس از آن به آن برسیم!

1. تحقیق
-
اولین و مهمترین مرحله در ایجاد راهنمای برند تحقیق است. شما باید شروع به نوشتن همه چیزهایی کنید که در مورد نام تجاری به ذهن می رسد: سبک ، لحن ، صفت ها ، اشیاء مرتبط ، رنگ ها یا حتی اعمال. به عنوان یک شخص از مارک فکر کنید: او چگونه می شود؟

ویژگی های توصیفی
طراحی توسط Mky برای Radpaw.
سعی نکنید یک صفحه زیبا و مانند ارائه برای این کار درست کنید ، فقط بگذارید ایده های شما جریان یابد. واقعاً به شما کمک می کند تا با انجام این کار ، آرم مارک تجاری در جلوی شما قرار بگیرد و همه موارد مرتبط را یادداشت کنید - و منظور من همه چیز است ، حتی اگر در ابتدا به نظر برسد یا به نظر بی اهمیت باشد.

وقتی احساس کردید که همه چیز راجع به آن توجه کرده اید ، اکنون می توانید از این کلمات کلیدی استفاده کنید تا به دنبال تصاویری باشید که منعکس کننده تصویر نام تجاری باشد. اگر تصوری ندارید که در جستجوی این تصاویر ، در اینجا لیستی از بهترین سایت ها قرار دارد.

مجموعه تصاویر رنگارنگ
از طریق Unsplash و Pixabay.
2. تنظیم سند خود
-
اکنون که همه چیز مورد نیاز خود را دارید ، بیایید شروع به طراحی کنیم!

Illustrator را باز کرده و با وارد کردن اندازه و جهت گیری صفحه مورد نظر خود ، یک پرونده جدید ایجاد کنید (من برای این آموزش از 1280x720px در حالت افقی استفاده می کنم).
خونریزی را روی 12px تنظیم کنید (یا از چاپگر خود بپرسید که در چه سایزهایی با آنها کار می کنند ، ممکن است کمی متفاوت باشد) ، Raster Effects تا 300 ppi و حالت رنگ آن به CMYK.
تعداد دلخواه خود را وارد کنید (می توانید موارد جدیدی اضافه کنید یا بعداً آنها را حذف کنید) ، سند خود را نامگذاری کرده و روی ایجاد کلیک کنید.
تنظیمات تصویر تصویرگر
در مرحله بعد ، شما باید با استفاده از راهنماها ، طرح بندی ایجاد کنید.

یک مستطیل به ابعاد 20x20mm ایجاد کرده و آن را در لبه صفحه خود قرار دهید.
برای دیدن خط کش ها ، بر روی ctrl + R ضربه بزنید ، روی آن کلیک کرده و بکشید تا راهنمای خود را ایجاد کنید.
راهنماها را به طرف داخلی مستطیل خود قرار دهید.
گوشه ای کوچک در Illustrator
مستطیل را به سمت چپ پایین تخته artboard خود منتقل کرده و راهنماها را نیز در آنجا قرار دهید.
اطمینان حاصل کنید که راهنمای شما قفل نشده است (برای انجام این کار بر روی مشاهده> راهنماها> باز کردن قفل ها) ، دو راهنمای افقی را انتخاب کرده و آنها را کپی کنید.
روی Artboard بعدی کلیک کرده و کلید Shift + Ctrl + V را بزنید تا آنها را در قسمت جدید artboard در همان مکان بچسبانید.
این کار را با تمام کادرهای هنری تکرار کنید.
لایه خود را که حاوی راهنماهای "راهنماها" است تغییر نام دهید ، مستطیل را از تخته artboard خود بکشید (اما آن را حذف نکنید ، ممکن است مجدداً برای اندازه گیری نیاز داشته باشید) و لایه را قفل کنید.
در مراحل زیر ، حتماً روی Artboard بعدی کلیک کرده و برای هر فصل یک لایه جدید ایجاد کنید! از این طریق شما قادر خواهید بود کارها را مرتب نگه دارید و گردش کار را آسانتر و سریعتر انجام دهید.

3. پوشش
-
تمام آن عکسهای زیبا را که قبلاً جمع کرده اید به خاطر دارید؟

بعد از انتخاب موردی که فکر می کنید برای پوشش راهنمای مارک تجاری بهترین است ، آن را در Photoshop باز کنید.
سپس آن را به حالت رنگی CMYK تبدیل کرده و آن را به عنوان یک فایل .psd ذخیره کنید.
تصویرگر رنگی CMYK
به عنوان تصویرگر ذخیره کنید
به سند Illustrator خود بازگردید و یک لایه جدید ایجاد کنید. نام آن را "پوشش" (چقدر خلاق ، درست است) بگذارید.
بر روی artboard اول کلیک کرده و با استفاده از میانبر Shift + Ctrl + P یا File> Place تصویر دلخواه را در pdf قرار دهید.
تغییر اندازه و قرار دادن تصویر در صفحه.
در صورت نیاز می توانید از Clipping Masks استفاده کنید. (اگر مطمئن نیستید که چگونه این کارها را انجام می دهند ، این مقاله در مورد Clipping Masks به شما در شروع کار کمک می کند.)
بسیار مهم است که تصویر در ناحیه خونریزی نیز پر شود!

تصویرگر منطقه خونریزی می کند
در مورد آنچه می خواهید جلد آن باشد فکر کنید. بدیهی است ، آرم مارک تجاری باید بخشی از آن باشد. آن را وارد کنید و در هر کجا که احساس حق شماست ، قرار دهید. عنوان بسیار مهم است ، بنابراین خودتان آن را وارد کنید یا آن را نامه بنویسید (همانطور که من در این مورد انجام دادم). و در آنجا می روید ، پایه پوشش شما انجام می شود.

رهنمودهای برند Radpaw

https://maktabtv.com/Courses/logo-design/
طراحی توسط Mky برای Radpaw.
آن را مانند گذشته بگذارید و به محض تمام شدن صفحات ، خواهیم دید که آیا می توانیم آن را جالب تر و جالب تر کنیم.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پیکاسو طرح گوفس برق و الکترونيک خدمات تزریق پلاستیک رنجبر09123951874 سرباز کوچک BARBOD FOOTBALL CLUB Melanie Wilbert شورای دانش آموزی دبستان شهید صدوقی صدای باران